Home / Haberler / TESİAD’dan MHP il başkanı Topçu’ya tebrik ziyareti

TESİAD’dan MHP il başkanı Topçu’ya tebrik ziyareti

Tüm Etkin Sanayici, İşadamları ve İş Kadınları Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı İlyas Bozkurt ve TESİAD Yöneticileri, MHP Bursa İl Başkanlığı görevine gelen Tevfik Topçu’ya tebrik ziyaretinde bulundular.

DSC_0011+Bütün Siyasi partilere eşit yakınlıkta olmaya özen gösterdiklerinin altını çizen Bozkurt, siyasi görüşü ne olursa olsun insanlar arasında diyalogun birçok problemin ortadan kaldırılmasında önemli rolü olduğunu ifade etti. Yaklaşan seçim atmosferinde de birlik ve beraberliğin sağlanması, ülke geleceği için önemli rol oynayacak” dedi. Bozkurt, “Bu ülkenin değerlerine sahip çıkarak, tüm insanları bir şemsiye altında toplamayı başardığımız an geleceğin ülkemiz için daha iyi olacağını göreceğiz” şeklinde konuştu. TESİAD Genel Başkanı İlyas Bozkurt, seçimlerin Türkiye’nin menfaatine sonuçlanmasını diledi.

TESİAD heyetini kabul eden Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu da, “Ülkede yaşayan her vatandaş ayrım gözetmeksizin bizim insanımızdır ve her seçim döneminde olduğu gibi birlikteliğimize fesat karıştırmak isteyenler olacaktır. Biz bunlara fırsat vermeyerek bütünlüğümüzü korumalıyız” dedi.

TESİAD Genel Başkanı Bozkurt ziyaret esnasında federasyonun oluşumundan da bahsederken, 2003 yılında 20 kadar işadamıyla merkezi Bursa’da kurulan Federasyon’un günümüzde üye sayısının 800’e yaklaştığını; Milliyetçilik, Muhafazakârlık ve Modernlik kavramlarını simgeleyen “3-M” prensibini ilke edinen iş adamlarımızın odak noktası haline gelmeye başladıklarını ifade etti.