Home / Haberler / TESİAD VE KOSGEB ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOL…

TESİAD VE KOSGEB ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOL…

GİRİŞİMCİLER İÇİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRME FIRSATI…

TESİAD ve KOSGEB arasında girişimcilerin desteklenmesine yönelik işbirliği protokolü imzalandı. TESİAD Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim YILMAZ ve KOSGEB Bursa Bölge Müdürü Ahmet AKDAĞ tarafından imzalanan protokol, girişimcilere hayallerini gerçekleştirme fırsatı veriyor.


Protokolün imza töreninde konuşan TESİAD Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim YILMAZ, girişimcilerin Türkiye’nin kalkınmasında kilit rol oynadığını, bundan dolayı girişimcileri ekonomiye kazandırmak ve iş dünyasına çekmek için çalışmalar yaptıklarını söyleyerek, girişimcilik programını başlattıklarını ifade etti.


Protokol töreninde konuşan KOSGEB Bursa Bölge Müdürü Ahmet AKDAĞ ise, TESİAD ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, yapılan çalışmalardan dolayı TESİAD’a teşekkür ediyorum” dedi.


4-5-6-7 Ocak 2017 tarihlerinde 09:00-17:00 saatleri arasında Ördekli Kültür Merkezi’nde düzenlenecek sertifikalı girişimcilik eğitiminden 30 girişimci adayı faydalanabilecek.


Girişimci adayları, eğitim sonunda 50 bin TL’ye kadar hibe desteği, 100 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanından faydalanma fırsatı yakalayacaklardır.


Bilgi ve başvuru için 0224 256 72 00 (TESİAD Genel Merkez) ve 0532 280 10 89 (Faruk KAZANCI) numaralı telefonlar aranabilir.