Home / Haberler / SGK Bursa İl Müdürü ziyaretimiz

SGK Bursa İl Müdürü ziyaretimiz

TESİAD Tüm Etkin Sanayici İşadamları ve İşkadınları Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Sosyal Güvenlik Kurumu Bursa İl Müdürü Ramazan Yıldız’ı ziyaret etti.

Görüşmede Tesiad Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, medya ve halkla ilişkilerden sorumlu genel başkan yardımcısı Abdulkadir Aygün, Esiad Derneği genel müdürü Faruk Kazancı ve Gençsiad genel müdürü Erhan Kuytak yer aldı.

Ziyarette Tesiad Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz Tesiad Federasyonunun teşkilatlanmasından, federasyonu oluşturan derneklerin faaliyetlerinden ve işbirliği içerisinde bulunduğumuz eğitim dernekleri ile ortak yapılan projelerden bahsetti.

Sosyal Güvenlik Kurumu Bursa İl Müdürü Ramazan Yıldız BEBKA, KOSGEB, TÜBİTAK gibi İş dünyasına destek veren kurumların sağladığı imkânların hayata geçirilmeleri noktasında Tesiad gibi stk’ların önemine değinerek; Proje yazma ve hayata geçirme noktasında gerek eğitsel gerekse teknik açıdan Tesiad bünyesinde işadamlarına yönelik yapılan faaliyetlerin öneminden bahsetti.

Tesiad genel başkan yardımcısı Abdulkadir Aygün ise 21.yy da stk’ların öneminden bahsederek ülkelerin gelişmesinde ve demokratikleşmesinde stk’ların kilit rol oynadığını ve stk yapısının gerek gönüllülük gerekse şeffaflık açısından bir araya gelmek isteyen insanların kolektif şuur oluşturabileceği en uygun yapı olduğundan bahsetti.

Ziyaret karşılıklı programlarda bir araya gelmek temennisi ile sona erdi.