Home / E-ticaret Zirvesi / Genel Başkanımızın Tesiad E-ticaret Zirvesi’ndeki Konuşması

Genel Başkanımızın Tesiad E-ticaret Zirvesi’ndeki Konuşması

Bozkurt: Bir Devrimin Eşiğindeyiz, Buna Hazır Olmalıyız

TESİAD ve Trendyol Group işbirliğiyle 25 Ocak Cumartesi günü düzenlenen E-Ticaret Zirvesindeki konuşmasında TESİAD ve TESAM Kurucu Genel Başkanı Muhammet İlyas Bozkurt, insanlığın sanayi devriminden sonraki en büyük dönüşümün eşiğinde olduğunu söyledi.

Yaşantının ve ihtiyaçların değişeceğini belirten Bozkurt bu nedenle mesleklerin yüzde 47’sinin mevcut sektörlerin de ciddi bir kısmının yok olacağını vurguladı. Bozkurt buna karşın yok olanların yaklaşık iki katı kadar yeni meslek ve sektörlerin oluşacağını ifade ederek “Bu değişime hazır olmalıyız” uyarısında bulundu.

Bozkurt: Bir Devrimin Eşiğindeyiz, Buna Hazır Olmalıyız

Bozkurt: Bir Devrimin Eşiğindeyiz, Buna Hazır OlmalıyızTESİAD ve Trendyol Group işbirliğiyle 25 Ocak Cumartesi günü düzenlenen E-Ticaret Zirvesindeki konuşmasında TESİAD ve TESAM Kurucu Genel Başkanı Muhammet İlyas Bozkurt, insanlığın sanayi devriminden sonraki en büyük dönüşümün eşiğinde olduğunu söyledi. Yaşantının ve ihtiyaçların değişeceğini belirten Bozkurt bu nedenle mesleklerin yüzde 47’sinin mevcut sektörlerin de ciddi bir kısmının yok olacağını vurguladı. Bozkurt buna karşın yok olanların yaklaşık iki katı kadar yeni meslek ve sektörlerin oluşacağını ifade ederek “Bu değişime hazır olmalıyız” uyarısında bulundu.

İlyas Bozkurt TV paylaştı: 29 Ocak 2020 Çarşamba